Լավագույն տասնյակը
տղամարդկանց
1  Արոնյան Լևոն 2781
2  Սարգսյան Գաբրիել 2682
3  Մելքումյան Հրանտ 2649
4  Մարտիրոսյան Հայկ 2648
5  Մովսիսյան Սերգեյ 2647
6  Գրիգորյան Կարեն Հ. 2647
7 Տեր-Սահակյան Սամվել 2644
8  Հովհաննիսյան Ռոբերտ 2632
9  Պետրոսյան Մանուէլ 2625
10  Սարգսյան Շանթ 2618
Լավագույն տասնյակը
կանանց
1   Դանիելյան էլինա 2407
2   Սարգսյան Աննա Մ. 2397
3   Մկրտչյան Լիլիթ 2388
4   Անդրիասյան Սիրանուշ 2298
5   Կուրսովա Մարիա 2221
6   Գևորգյան Մարիա 2219
7   Գաբոյան Սուսաննա 2215
8   Մկրտչյան Մարիամ 2198
9   Ղուկասյան Սիրանուշ 2194
10   Բաբայան Արմինե 2177

2-րդ կարգի որակավորման  մրցաշար
30.10-08.11.2018

1 Պողոսյան Արմեն
2 Սահակյան Դավիթ
3 Աթանեսյան Արտաշես
4 Խանզադյան Բաբկեն

3-րդ կարգի որակավորման  մրցաշար
18-26.10.2018

1 Պալյան Ավետիք
2 Արշակյան Արմեն
3 Սողոմոնյան Էլինա
4 Հարությունյան Փայլակ
5 Օհանյան Ռազմիկ

    Շախմատի տան պատանիների 1/2 եզրափակիչ մրցաշար
9-17.10.2018

մինչև 8տ.

1 Իբոյան Միքայել
2 Ծատուրյան Էդմոն
3 Կարապետյան Արամ
4 Ֆահրադյան Ներսես
5 Կարապետյան Սուրեն
6 Մարգարյան Արամ
7 Դավթյան Դավիթ
8 Մուրադյան Արեն

մինչև 10տ.

1 Տոնոյան Ռոբերտ
2 Սարաֆյան Լուիզա
3 Բաբաջանյան Էդգար
4 Հակոբյան Յուրիկ
5 Կոստանյան Կոնստանտին
6 Հակոբյան Ալեն

մինչև 12տ.

1 Բաբաջանյան Բաղդասար
2 Խաչատրյան Հուսիկ

    3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 
6-14.06.2018
շնորհել 3-րդ կարգ

1 Մարգարյան Ալեքսանդր
2 Մարտիրոսյան Մարգար
3 Սերոբյան Մարատ
4 Ստեփանյան Անջելինա
5 Վարդանյան Էրիկ
6 Չիլինգարյան Արամ
7 Հովսեփյան Գոռ
8 Պողոսյան Արարատ
9 Ղազարյան Էլմիրա
10 Գրիգորյան Արամ Հ.

2-րդ կարգի որակավորման  մրցաշար
19.04-05.05.2018

1 Գևորգյան Աշոտ

    3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 
4-12.04.2018
շնորհել 3-րդ կարգ

1 Այվազյան Սարգիս
2 Մարկոսյան Սերոբ
3 Գրիգորյան Կարլոս
4 Կարապետյան Արմեն
5 Ավդալյան Ասատուր
6 Հովհաննիսյան Նարեկ
7 Կարեյան Դավիթ
8 Ծառուկյան Մադլենա
9 Ասլիկյան Էդվարդ
10 Պողոսյան Նարեկ
11 Ղարիբյան Արման
12 Հյուսյան Յուրի
13 Ասլանյան Տիգրան
14 Սաֆարյան Վահե
15 Փաշայան Գևորգ
16 Հարությունյան Համբարձում

    3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար
շնորհել 3-րդ կարգ

09-17.11.2017
1 Հարությունյան Արթուր Հ.
2 Ազիզյան Արմեն Ս.
3 Եսայան Վիոլետա
4 Գասպարյան Նարեկ Հ.
5 Գասպարյան Գոռ
6 Գալիկյան Միհրան
7 Եմիշյան Տիգրան
8 Պետրոսյան Վազգեն
9 Հովհաննիսյան Տիգրան
10 Հովհաննիսյան Էմիլ
11 Փանոսյան Հայկ
12 Մալոյան Էդգար
շնորհել 4-րդ մարզական կարգ
1 Թունյան Էրիկ
2 Գրիգորյան Տիգրան
3 Թամազյան Կարեն
4 Պողոսյան Ալեն
5 Ստեփանյան Ռուբեն